Mistä tdi:n vaihteiston laakerit
Valvoja: ffp jäsenet
Mistä tdi:n vaihteiston laakerit
Elikkäs pitäisi jostain kaivella laakereita laatikkoon kun tuli aukaistua se, mistähän kannattaisi kysellä? Marmorilla voi olla mutta hinta voi olla myös aika suolanen.
Onko jo kaikki lähimmät laakeriliikkeet kyselty läpi? Voi tietty olla ettei löydy tavallisesta laakerikaupasta. Ei sunkaan ne marmorillakaan maltaita maksa. Joskus kyselin poskilaakereita 020 laatikon perään niin olisko ollu jotain 50 egee kappale. En sit tiedä onko noi muut laakerit kalliimpia vai halvempia. Pienempiähän ne vissiin on kuin noi perän laakerit?
Sehän se, kun ne pienet laakerit siellä onkin vähän erikoisia ja maksaa laakeriliikkeissä vajaan 100€/kpl ja niitä menee muutama sinne niin en taida sieltä ottaa kuitenkaan. samalla olisi mukava iskeä pidemmät 5. vaihteen rattaat ja korvata perän niitit pulteilla. Saakos marmorilta sitä korjaus sarjaa siihen kun jossain on ollut juttua että saisi
Palaa sivulle “Tekniikka - Yleinen”
Paikallaolijat
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 155 vierailijaa