Noni eli nyt lykkäs golffi sitten perjantain kaikki jäähdytin nesteen kabiiniin sisälle ja nopea diagnosointi että lämppärin kenno paskana....sisusta purettu matot vaihtoon ymym..
Mutta se asia eli mites onkos jollain kokemuksia tolla sen ''lämppärin kennon vaihdosta'' tai kojelaudan purkaamisesta, kun joku niin väitti että täytyis tehä.... ja viellä yks juttu kun on tuo airbägi vielä tuossa hanttari puolella ni mahtaakohan paljon haitata purkua?
Jos jollain ois jotain asiaan liittyvää neuvoa tietoa taitoa mitävaan niin ota mieluusti vastaan...esim. että kannattaako ruveta tekeen ite vai pitäskö viedä liikkeeseen vai tekeekö joku firabelinä??? enyone?? no joo mutta kuitenkin olisin kiitollinen jos joltain löytyis jotain???
Vr6 golffi lämppärin kenno
Valvoja: ffp jäsenet
Palaa sivulle “Tekniikka - Bensa”
Paikallaolijat
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 17 vierailijaa