733 kuvaa yhteensä noissa kahdessa galleriassa ja tasan yks mirri päässy kuvaan ja sekin "salaa" otettu, kun on niin sivussa.
Missä kaikki varikko tytöt mitä aina kuvataan niin kiihkeänä.
Monta kuvaajaa toki pääs etsimen päähän :D
En siis millään muotoa halua valittaa asiasta, mutta oli omituista katsoa galleriaa jossa vain ja ainoastaan itse aihetta kuvattu (plus ne pari kuvaajaa) =)
Hienoja kuvia! Oli kyllä mielettömän hieno päivä niin kelin kuin kalustonkin osalta ja itselläkin oli ihan onnistunut reissu eli laitteet on vielä ehjänä :)
Sisusta nyt sattui olemaan tuossa mallissa eli "vähän projektina" kun auto käytiin kokonaan läpi eli siinä on uusi matempi lakkapinta ja kaikkea pientä fiksailua ja hipostelua viime vuoteen verrattuna.
Pienestä jäi tosiaan kympin alitus kiinni. Melkoisen vakuuttava laite tuo kyllä oli, kuten myös tietysti punainen s2. Muutenkin oli ihan kivasti muitakin kuin pakoputkettomia 15 sekunnin jenkkejä. Vielä kun kelit oli kohdillaan, niin oli kyllä oikein mukava lauantainpäivä.
E: Dasse meni muuten 10.010/224 :)
Täällä tuloksia kys. tapahtumasta. Mikäs Esco siellä oli 9,29 mennyt? Itsellä jäi tuommoinen näkemättä.
Paavolan audilla melko ylivoimaiset loppunopeudet ja taisi syntyä muutenkin uusi ennätys, joten onnittelut siitä.
Tuolla on muuten merkattu tuon datsunin moottoriksi 1,6 Turbo, joten noinkohan on ca18det..?