Golf Gti 1.8t Nytkäyttää? + Välijäähdytinsarja ebaystä?
Valvoja: ffp jäsenet
Golf Gti 1.8t Nytkäyttää? + Välijäähdytinsarja ebaystä?
Mikähän mahtaa volkkaripoloista vaivata kun vedätyksen jälkeen se ilkeästi nytkähtää? Tuntuu kuin motti hyppäis jarrulle kun päästää kaasusta irti? Onko kellään samanlaisia ongelmia ollut?
Viimeksi muokannut Denso_, 19.10.2009 20:09. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
onkohan noita laakkosella hyllytavarana vai löytysköhän ihan mototnetistä? Ei taida olla iso työ vaihtaa vai kuinka? Pitää viikonloppuna käydä auton alla kattoo. Aattelinkin että olis joku moottorinkumi menny tai jostain ripa lohennu. Noitahan menee kun on sitä voimanpaskaa niin perk**eesti! :D Asiasta moottorisahaan, löyty ebayn kautta jotain halppisväläreitä ahtoputkineen kohtuu edulliseen hintaan (195£)! sarja! http://cgi.ebay.co.uk/NEW-VW-GOLF-MK4-M ... 587e8a0c44 Onko kellään kokemuksia vastaavista?
http://www.autopurkaamot.com/imgpart.ph ... e=original onko se kiinnike tuon näköinen myös tuossa Gti:ssä? toi on tdi:n moottorin kiinnike?
Palaa sivulle “Tekniikka - Bensa”
Paikallaolijat
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 23 vierailijaa